HHPortal 1,413,276 Üye | 616,398 Konu | 5,103,886 Mesaj | 673 Online
Go Back   HHPortal > Siyaset ve Politika > Siyasi Partiler

Devlet Bahceli apoyu ipten nası aldı

 Siyaset ve Politika Katagorisinde ve  Siyasi Partiler Forumunda Bulunan  Devlet Bahceli apoyu ipten nası aldı Konusunu Görüntülemektesiniz.=>TAKKE DÜŞTÜ KEL GÖRÜNDÜ ip atana bakın,kendisi engelledi idam olayını.buyrun size Devlet Bahçeli gerçeği: İşte Apo'yu idamdan kurtaran imza Bülent ...


Konu Kapatılmıştır
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-08-2008, 11:37 AM   #1
dokto_r
Banned
 
Üyelik tarihi: Oct 2006
Mesajlar: 518
Teşekkürleri: 161
183 mesajına 389 kere teşekkür edildi.
Zuupla
Devlet Bahceli apoyu ipten nası aldı Devlet Bahceli apoyu ipten nası aldı

takipci satin al

TAKKE DÜŞTÜ KEL GÖRÜNDÜ
ip atana bakın,kendisi engelledi idam olayını.buyrun size Devlet Bahçeli gerçeği:

İşte Apo'yu idamdan kurtaran imza
Bülent Ecevit, Devlet Bahçeli ve Mesut Yılmaz... 2002'nin hükümet ortakları Apo'yu idam etmeyeceklerini garanti etmiş.Meydanlarda idam ipi atan Bahçeli, 2002'de hükümet ortakları Ecevit ve Yılmaz'la altına imza koyduğu kararla teröristbaşı Apo'yu idam etmeyeceklerini garanti etmiş.

TERÖR örgütü PKK'nın lideri Abdullah Öcalan'ın asılması için meydanlarda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a ip atan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin idam cezasını uygulamasını önleyen kararın altında imzası bulunuyor.

Star gazetesinin haberine göre, 12 Ocak 2000 tarihli mutabakat metninde dönemin Başbakanı Bülent Ecevit ile koalisyon ortakları Devlet Bahçeli ve Mesut Yılmaz'ın imzaları bulunuyor. Devlet Bahçeli bu kararın ardından verdiği beyanatta, ölüm cezasının uygulanmayacağı konusunda sözüne sadık kalacağını belirtiyor.

57. Hükümet'in ortağı MHP lideri Bahçeli, 11 Ocak 2000 günü Osmaniye'de yaptığı konuşmada Öcalan'ın idam edileceği mesajını verdi. Ancak bu mesajdan bir gün sonra Bahçeli'nin de katıldığı Ankara'da yapılan liderler zirvesinden 'Öcalan'ın idam cezasını bekletme kararı' çıkmıştı. ANASOL-M hükümeti, bir yandan Öcalan'ın idam kararını bekletirken diğer yandan da idam cezalarının kaldırılması için yasal düzenleme hazırlığı başlatarak verilen idam kararının infaz edilmesini yasal olarak da imkansız hale getirmişti.

İŞTE O KARARIN METNİ

BÜLENT Ecevit, Devlet Bahçeli ve Mesut Yılmaz imzasını taşıyan 'Karar Metni'nde, 'Koalisyonu oluşturan DSP, MHP ve ANAP'ın genel başkanları, bugün(12 Ocak) Başbakanlık'ta yaptıkları toplantıda, AİHM'in teröristbaşı Abdullah Öcalan hakkındaki kesinleşmiş idam cezasının infazının bir süre ertelenmesine ilişkin ihtiyati tedbir kararını ayrıntıları ile değerlendirmişlerdir. Bilindiği gibi Türkiye'nin de yargı yetkisini kabul etmiş olduğu AİHM'in Türk yargısınca verilmiş kararları değiştirmesi hiçbir şekilde sözkonusu değildir. Anayasamızdan ve uluslararası taahhütlerimizden kaynaklanan süreç tamamlandığında, dosya gereği için ivedilikle TBMM'ye gönderilecektir' deniyor.


TERÖRİSTLERE MESAJ VERİLMİŞ

TERÖR örgütü PKK üyeleri ve sempatizanlarının eylemlerde bulunmaması uyarısı da yapılan metinde 'Genel Başkanlar, hukuka saygı içinde aldıkları bu kararın, terör örgütü ve yandaşı çevrelerce milleti ve devleti ile Türkiye'nin yüksek menfaatleri aleyhine kullanılmak istendiğinin değerlendirilmesi halinde, erteleme süreci kesilerek infaz sürecine derhal geçilmesi konusunda görüş birliğine varmışlardır' ifadeleri yer alıyor. Son paragraftaki ifadelerin Bahçeli'nin tabanını rahatlatmak için uzun tartışmaların ardından metne konduğu belirtiliyor.

Kararın altındaki imza bizim, sadık kalacağız

BAHÇELİ, bu kararın ardından Hürriyet Gazetesi'ne 25 Haziran 2002 tarihinde verdiği beyanatta Öcalan'ın idam edilmemesi yönündeki sözüne sadık olacağını belirtti. Bahçeli beyanatında 'Biz ölüm cezalarının uygulanmayacağı yolunda bir moratoryum ilan ettik. Buna sadığız. İdam cezasının kaldırılmasını orta vadeli bir karar olarak ilan ettik. Buna da sadığız' açıklamasını yaptı.

O ZAMAN İDAMA KARŞIYDI

BAHÇELİ, Hürreyet'in 'Peki bazı milletvekilleri, seçim ortamının da etkisiyle 'getirin şu dosyayı Meclis'te oylayalım' derse ne olacak?' sorusuna ise 'İdam cezaları uygulanmayacak diyen o moratoryumu kim imzaladı? Altında bizim imzalarımız yok mu? Elbette imzamıza sadık kalacağız' karşılığını vererek, Öcalan'ın idam dosyasının raftan indirilmesine karşı olduğunu açıkladı.

Öcalan aldığı her nefesi MHP'ye borçlu

AK Parti Grup Başkanvekili Salih Kapusuz MHP'nin 1999'da Öcalan'ı idam etme vaadiyle iş başına geldiğini hatırlatarak, iktidarda ise terörist başının idamını engellediğini söyledi. Kapusuz 'Karar Başbakanlık'ta iki yıl bilinçli bekletilmiş. İdam engellenmiştir' dedi.

KOLTUĞU TERCİH ETTİ


APO'NUN idamının ertelenmesiyle ilgili belgede Bahçeli'nin imzasının olduğunu belirten Kapusuz 'MHP, hükümet ortağının bölücübaşına verilen idam cezasını müebbet hapse çeviren kanun teklifine göz yummuş, hükümet ortaklığını yani koltuk sevdasını bebek katilinin idamına yeğlemiştir. Bahçeli, milletin ve Türk adaletinin kendisine emanet ettiği ipi, seçim meydanlarında yine millete atma gafletini göster-miştir' dedi.

BAHÇELİ ODASINDA VEKİLLERE NE DEDİ

İDAMIN kalkmasıyla ilgili değişiklik Anayasa Komisyonu'nda görüşülürken idam ile ilgili düzenlemenin çıkarılması için verdiği önerge reddedilen AK Partili Ramazan Toprak, verilen arada MHP'li milletvekillerinin Bahçeli'nin odasına çağrıldığını ve toplantıya dönüşlerinde Öcalan'ı kurtarma yönünde oy kullandıklarını anlattı.

BAHÇELİ'YLE 1 SAAT 15 DAKİKA

TOPRAK 'MHP'li milletvekilleri, 1 saat 15 dakika süren bu toplantıdan yüzleri kıpkırmızı olarak döndüler. Ve önergeme red oyu verdiler. Böylece idam cezası kaldırılırken, Apo kapsam dışı kalmadı. Yasal olarak böylece idamdan kurtuldu. İş bittikten, düzenleme Genel Kurul'a bu haliyle gittikten sonra da aynı düzenlemenin Genel Kurul'daki oylamasında 'hayır' yönünde oy kullandılar' diye konuştu.

İDAM İPİ ELİNDEYKEN SEN NİYE ASMADIN?

DÖNEMİN MHP milletvekili Edip Özbaş, Başbakan olarak, Öcalan'ın idam cezasını uygulamadığı gerekçesiyle Ecevit hakkında soruşturma önergesi açılması için imza toplamak istemiş, ancak MHP'liler Özbaş'a destek vermemişti. Önergeye destek veren Abdulhaluk Çay, Enis Öksüz, Ali Güngör, Mehmet Ceylan ve Mesut Türker de Bahçeli tarafından tasfiye edildi.

SEÇMENE SELAM GÖNDERİYOR

ÖZBAŞ, Bahçeli'nin idam ipi ile şov yapmasının 'seçmene selam'dan ibaret olduğunu belirterek 'Apo'nun idam ipinin ucu elindeyken gereken adımları atmadı. Öcalan'ı, Ecevit, Yılmaz ve Bahçeli üçlüsü idam kararını bekleterek, fiilen kurtardılar. Daha sonra da Anayasa'dan idam cezasını çıkararak yasal olarak kurtardılar' diye konuştu.

Konu dokto_r tarafından (23-08-2008 Saat 03:24 PM ) değiştirilmiştir.

dokto_r isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  

 

Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Mesajı Spurl ile Paylas!
Bu mesaj için dokto_r kullanıcısına teşekkür eden 2 üyemiz:
LOOPUSED (08-10-2008), Revoo_ (25-08-2008)

Alt 23-08-2008, 01:04 PM   #2
herroli
Türkoğlu Türk
 
herroli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2008
Bulunduğu yer: Yürüyelim Ural'a Altay'a doğru,Tuna'dan Hazar'a doğru.Al Bayrağı alıpta yürüyelim Turan'a doğru...
Mesajlar: 2,797
Teşekkürleri: 1,528
1,210 mesajına 2,756 kere teşekkür edildi.
Zuupla
Bu konuyu açan arkadaşım sana sadece gülüyorum
Bu işler ordan burdan şunu kopyalamakla olmuyor malesef.MHP hakkında kötü yazanların metinlerini alıp gelip buraya yapıştırıyorsun.Ama malesef olaylara objectif bakış açısıyla bakamıyorsun.Sen hangi bakış açısıyla bakıyorsun biliyormusun ? -AT GÖZLÜĞÜyle ..:D

O dönemlerde MHP lideri Dr.Devlet Bahçeli seçim öncesinde 'Bu millet bize yeterli çoğunluğu versin bizde APO'yu asalım' vaadinde bulunmuştur.Ama ne yazik ki bu millet MHP'ye APO'yu asmak için yeterli çoğunluğu verememiştir.
Kısaca O Günleri dönüp o günleri hatırlayacak olursak...
MHP meclisin 1/5 ini koalisyonun ise 1/3 ünü oluşturuyordu.Gerek mecliste gerekse koalisyonda APO'nun asılmasını sadece ve sadece MHP istiyordu.Halk MHP'ye APO'yu asmak için yeterli sayıda koltuk vermediği için MHP'de APO'yu asamadı...Ama buna rağmen direndi.Aç tarih sayfalarına bak!!! İdamın kaldırılmasına kimler kabul oyu vermiş kimler ise red oyu vermiş....Dikkatli bak...İdamın kaldırılmasına red oyu verenlerin arasında sadece Mhp'li milletvekillerini göreceksin...
Ama bunlara rağmen biz APO'yu asamadık...Asamadık çünkü o günkü şartlarda meclisteki koltuk sayımız APO'yu astırmak için malesef yetmiyordu.Ama bunu bazı siz gibi kafası saman dolu insanlar bir türlü anlamıyor yada anlamak dahi istemiyor...
O gün APO'nun asılmasını sadece MHP istiyordu.Diğer tüm partiler buna karşı çıkıyordu.

Ve ogün İDAMIN KALDIRILMASINA KABUL OYU VERENLER BUGÜN KALKMIŞLAR MHP'Yİ APO'YU ASMAMAKLA ELEŞTİRİYORLAR....HALBU Kİ KENDİ ETTİKLERİNİ GÖRMÜYORLAR...SANKİ OGÜN MECLİSTE ,İDAMIN KALDIRILMASINA KABUL OYU VEREN BİZDİK...:D

Yukarıdaki yazdıklarımdan da geçtik.Bizi APO'yu asmamakla suçlayan AKP neden APO'yu asmıyor?Onun yeterli koltuk sayısı var.İstediğini yapabilir....
Böyle bir saçmalık olabilir mi? Hem bizi APO'yu asmamakla suçluyor hemde kendi yeterli çogunlugu oldugu halde Apo'yu asmıyor... :D
Yoksa SYN.DR DEVLET BAHÇELİNİN dediği gibi'Ogluna gemi(pardon gemicik :D) alacak kadar para buluyor asacak ip mi bulamıyor )....

Nedense bugün her kendini bilmez(genellikle AKP'li arkadaslarımız) APO'yu niye asmadınız diye MHP'yi suçlarlar...
Peki siz neden asmıyorsunuz?
Madem bize kızıyorsunuz...
Sizin yeterli coğunluğunuz yok mu?
Asamıyormusunuz?
Yoksa Bush amcanızdan mı korkuyorsunuz ?
O zaman bize artislik yapıp siz neden asmadınız demeyeceksiniz...
Aklınızı başınıza alacaksınız , Kendi veripte tutmadıgınız sözlere bakacaksınız..
Ben sayayım mı onlardan bir kaç tanesini ?...
Bu millete imamhatiplerin önüne acacagız diyerek oy topladınız.AÇMADINIZ....
Baş örtüsü sorununu çözeceğiz dediniz.ÇÖZMEK İSTEMEDİNİZ....
YALAN MI?

Daha nicelerini sayarım...Ben yazmaktan bıkarım, siz ise kendi yediğiniz haltları okumaktan bıkarsınız.En iyisi boşverin.... :D

Konu herroli tarafından (23-08-2008 Saat 01:13 PM ) değiştirilmiştir.

herroli isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  

 

Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Mesajı Spurl ile Paylas!
Bu mesaj için herroli kullanıcısına teşekkür eden 6 üyemiz:
Bozkurt28 (25-08-2008), emrah1607 (07-10-2008), gürse (28-08-2008), manashan (08-10-2008), muresin (07-10-2008), TAURUS (25-08-2008)

Alt 23-08-2008, 02:27 PM   #3
alper2323
Misafir
 
Üyelik tarihi: Aug 2008
Mesajlar: 2
Teşekkürleri: 0
0 mesajına 0 kere teşekkür edildi.
Zuupla
çok saçma arkadaşım

alper2323 isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  

 

Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Mesajı Spurl ile Paylas!

Alt 23-08-2008, 02:29 PM   #4
herroli
Türkoğlu Türk
 
herroli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2008
Bulunduğu yer: Yürüyelim Ural'a Altay'a doğru,Tuna'dan Hazar'a doğru.Al Bayrağı alıpta yürüyelim Turan'a doğru...
Mesajlar: 2,797
Teşekkürleri: 1,528
1,210 mesajına 2,756 kere teşekkür edildi.
Zuupla
Alıntı:
alper2323 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çok saçma arkadaşım
Hadi ya.Bunlar sadece siz ve sizin gibilere saçma geliyor nedense.
Şuna yediremiyoruz desenize..... :D

herroli isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  

 

Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Mesajı Spurl ile Paylas!

Alt 23-08-2008, 03:24 PM   #5
dokto_r
Banned
 
Üyelik tarihi: Oct 2006
Mesajlar: 518
Teşekkürleri: 161
183 mesajına 389 kere teşekkür edildi.
Zuupla
gir bak belgenn altında kimin imzası war km oneriye iimza atmıs

kim biliomus km atıomus km yapıstırıomus bak fotoda

bnmde sawundugm bi parti yk ama apoyu asmayanardan biride mhpdir

Konu dokto_r tarafından (23-08-2008 Saat 03:37 PM ) değiştirilmiştir.

dokto_r isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  

 

Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Mesajı Spurl ile Paylas!
Bu mesaj için dokto_r kullanıcısına teşekkür eden 5 üyemiz:
LOOPUSED (08-10-2008), Nathanael (24-08-2008), ulaşşş (28-10-2008), win32.Bin (24-08-2008), yurekburuk (16-10-2008)

Alt 23-08-2008, 04:38 PM   #6
herroli
Türkoğlu Türk
 
herroli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2008
Bulunduğu yer: Yürüyelim Ural'a Altay'a doğru,Tuna'dan Hazar'a doğru.Al Bayrağı alıpta yürüyelim Turan'a doğru...
Mesajlar: 2,797
Teşekkürleri: 1,528
1,210 mesajına 2,756 kere teşekkür edildi.
Zuupla
Alıntı:
dokto_r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
gir bak belgenn altında kimin imzası war km oneriye iimza atmıs

kim biliomus km atıomus km yapıstırıomus bak fotoda

bnmde sawundugm bi parti yk ama apoyu asmayanardan biride mhpdir
Savunduğun bir parti var.Dur tahmin edim...Adalet ve Kandırma Partisi(AKP) :D

Demokraside coğunluk ne derse o olur delikanlı.
Mhp sadece meclisin 1/5 ini oluşturuyordu.
Halk bize APO'yu asmak için ne yazık ki yeterli koltugu vermedi.
Kaldı ki MHP APO'nun idam edilmesi için elin den geleni yaptı.İdamın kaldırılmasına sadece MHP karşı çıktı.İşte sana kanıtı:
Şimdi söyle bakalım delikanlı;
O gün mecliste bulunupta İdamın Kaldırılmasına Kabul Oyu verip bugun Mhp'yi APO'yu asmamakla suçlayanlar mı haklı...Yoksa İdamın Kaldırılmaması için RED oyu verip sonuna kadar direnip ama en sonunda olmayacagını anlayarak 'VATAN SAĞOLSUN'diyerek imza atan MHP mi ?
Sen Karar ver..

herroli isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  

 

Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Mesajı Spurl ile Paylas!
Bu mesaj için herroli kullanıcısına teşekkür eden 3 üyemiz:
Bozkurt28 (25-08-2008), emrah1607 (07-10-2008), manashan (08-10-2008)

Alt 23-08-2008, 04:44 PM   #7
dokto_r
Banned
 
Üyelik tarihi: Oct 2006
Mesajlar: 518
Teşekkürleri: 161
183 mesajına 389 kere teşekkür edildi.
Zuupla
bak bn akp deilm hatta sewmem bile bn mhp astırmadı demiorum mhpde astırmıyanlardan biri dioruma ama laf edilince mhp dokunulmaz gordun mu fotoda ne war snn partinn baskannın imzası ne icin asılmaması icin anladın heralde

dokto_r isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  

 

Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Mesajı Spurl ile Paylas!

Alt 23-08-2008, 04:49 PM   #8
herroli
Türkoğlu Türk
 
herroli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2008
Bulunduğu yer: Yürüyelim Ural'a Altay'a doğru,Tuna'dan Hazar'a doğru.Al Bayrağı alıpta yürüyelim Turan'a doğru...
Mesajlar: 2,797
Teşekkürleri: 1,528
1,210 mesajına 2,756 kere teşekkür edildi.
Zuupla
Alıntı:
dokto_r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bak bn akp deilm hatta sewmem bile bn mhp astırmadı demiorum mhpde astırmıyanlardan biri dioruma ama laf edilince mhp dokunulmaz gordun mu fotoda ne war snn partinn baskannın imzası ne icin asılmaması icin anladın heralde
MHP zaten astırmak için elinden geleni yapmıştır.Ama dediğim gibi demokrasi bu çoğunluğun dediği olur.
Caresiz Bahçelide 'VATAN SAĞOLSUN' sözleriyle atmıştır imzasını.

Hiç olmazsa MHP onuruyla imzasını atmıştır.Direnmiştir.Ama direncinin karşılığını alamamıştır.
Ya diğerleri......

herroli isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  

 

Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Mesajı Spurl ile Paylas!
Bu mesaj için herroli kullanıcısına teşekkür eden 2 üyemiz:
Bozkurt28 (25-08-2008), emrah1607 (07-10-2008)

Alt 23-08-2008, 06:57 PM   #9
XyLazyne
Banned
 
Üyelik tarihi: Aug 2008
Mesajlar: 161
Teşekkürleri: 78
32 mesajına 49 kere teşekkür edildi.
Zuupla
Vatanın bölünmezliğine ve bütünlüğüne aykırı fiillerde bulunan,terör örgütü lideri olan ve binlerce askerimizin şehit olmasına neden olan biri için bile yasa çıkarıp asabilirler neden olmasın.Çünkü canları istediği maddeyi değiştirebiliyorlar.Gözünüzü açın apo yu ABD astırmıyor.Başımızdaki yönetim ABD ye kafa tutamadığı müddetçe başınızda hangi partinin olduğunun bir önemi yok nasıl olsa aynı yerden yönetiliyor...

XyLazyne isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  

 

Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Mesajı Spurl ile Paylas!
Bu mesaj için XyLazyne kullanıcısına teşekkür edenler:
gürse (28-08-2008)

Alt 24-08-2008, 05:11 PM   #10
V.ManisaspoR
PLãyß0y
 
Üyelik tarihi: Nov 2007
Bulunduğu yer: Роман ПАВЛЮЧЕНК0
Yaş: 25
Mesajlar: 4,994
Teşekkürleri: 2,433
2,327 mesajına 4,479 kere teşekkür edildi.
V.ManisaspoR - MSN üzeri Mesaj gönder
Zuupla
İdamı KaLdıranLar 3 Lü kualisyondaki LiderLer..

BAHÇELİ,MESUT YILMAZ,ECEVİT İdamı kaLdırılması için imza atmışlardır.

V.ManisaspoR isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  

 

Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Mesajı Spurl ile Paylas!

Alt 24-08-2008, 05:19 PM   #11
lanet_zebani
Hızlı Üye
 
lanet_zebani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2005
Bulunduğu yer: HackHeLL City ...((!))
Yaş: 33
Mesajlar: 1,208
Teşekkürleri: 2,099
485 mesajına 1,228 kere teşekkür edildi.
lanet_zebani - MSN üzeri Mesaj gönder
Zuuplasanırım adı gecen belege bu caps uçmuş.

sonuçta bu serefsiz hala imralıda yatıyo ve hala gebertilmedi.

lanet_zebani isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  

 

Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Mesajı Spurl ile Paylas!
Bu mesaj için lanet_zebani kullanıcısına teşekkür edenler:
kursadyo (28-08-2008)

Alt 24-08-2008, 05:27 PM   #12
V.ManisaspoR
PLãyß0y
 
Üyelik tarihi: Nov 2007
Bulunduğu yer: Роман ПАВЛЮЧЕНК0
Yaş: 25
Mesajlar: 4,994
Teşekkürleri: 2,433
2,327 mesajına 4,479 kere teşekkür edildi.
V.ManisaspoR - MSN üzeri Mesaj gönder
Zuupla
MhpLiler akıl var mantık var.

Bu apo denen şerefsiz ne zman yakalandı.3Lü hükümet Döneminde kimler vardı bu 3 Lü vardı...

İmza vermedi Diyorsunuz eee bu şerefsiz nie asıLmadı o kadar şehit verdigimiz haLde.başbakan deilmiydi bahçeli başbakandı eee niyee asıLmadı.

Bu miLLetin bütün şehit anaların babaların aHı vardır.Ecevit,Bahçeli,mesut yılmazın üzerinde..

V.ManisaspoR isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  

 

Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Mesajı Spurl ile Paylas!

Alt 24-08-2008, 05:38 PM   #13
KnowN
BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
 
Üyelik tarihi: Jan 2007
Bulunduğu yer: SoNuNDa 'EyvaH' DiyeCeĞiM ŞeyLeRe, BaŞıNDa 'EyvaLLaH' DeMeM, PiŞMaN OLuRuM FaKaT PiŞMaN ÖLMeM !!
Yaş: 30
Mesajlar: 29,885
Teşekkürleri: 50,588
17,412 mesajına 60,136 kere teşekkür edildi.
KnowN - MSN üzeri Mesaj gönder
Zuupla
Alıntı:
V.ManisaspoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
MhpLiler akıl var mantık var.

Bu apo denen şerefsiz ne zman yakalandı.3Lü hükümet Döneminde kimler vardı bu 3 Lü vardı...

İmza vermedi Diyorsunuz eee bu şerefsiz nie asıLmadı o kadar şehit verdigimiz haLde.başbakan deilmiydi bahçeli başbakandı eee niyee asıLmadı.

Bu miLLetin bütün şehit anaların babaların aHı vardır.Ecevit,Bahçeli,mesut yılmazın üzerinde..
Aman Aman [ kırmızı iLe iŞaretLedigim Yer ]

ßiz ALParsLan Türkeş'ciyiz. DevLet ßahceLi'de ßir Lider Sifati oLmadigi gißi Mhp 'yi [ Partimizi ] yerLe ßir etmiş Tüm Türkiye'nin Gözünden Düşürmüştür. ßknz: ßaşßug'um Zamanı ve BahceLi zamanında FarkLILıkLar ortada... Ozan Arif'imi Kim Soguttu Partiden ßahceLi. ßunLar Derin Mevzudur.. MhpLiLere Laf ederseniz oLay ßaşka yerlere Gider ßahceLi iLe MhpLiLeri ßir TutmayIn..

ßen ßozKurT'un AŞIGIYIM..

Arif Dönmüş ßir ßüLßüLe O Aşık'tır ßagda güLe ÜLKÜCÜLÜK Dertse ßiLe ßöyLe Derdin AŞIGIYIM..

ßu Arif'i Herkes iyi ßiLmeLi Ne Simdi Ne Sonra Ne De evVeLLi ßen Türkeş'ten ßaşka ßir Lider ELi Öpmedim Öpmemde MümKün degiLDir..
__________________


DuRaKSız ANıLaRıM GözLeRiMDe BiR SeNaRyo KaRaNLıĞa BaTMıŞıM Ki GeRiDe KaLaNLaR BiR Mazi..

BeNiM iSTeDiĞiMi ALLaH iSTeMiyoRSa KoNu KaPaNMıŞTıR.!

BeNi SaDeCe ALLaH YaRGıLayaBiLiR.!KnowN isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  

 

Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Mesajı Spurl ile Paylas!

Alt 24-08-2008, 05:44 PM   #14
V.ManisaspoR
PLãyß0y
 
Üyelik tarihi: Nov 2007
Bulunduğu yer: Роман ПАВЛЮЧЕНК0
Yaş: 25
Mesajlar: 4,994
Teşekkürleri: 2,433
2,327 mesajına 4,479 kere teşekkür edildi.
V.ManisaspoR - MSN üzeri Mesaj gönder
Zuupla
Benm MHP Ye Laf ettigim yok sadece Tek Sorunununz Devlet bahçeli.ALparslan Türkeş in Yanından bile geçemez bahçeLi.

RahmetLi Şuan Mhp nin başında oLsaydı Biz bunları söyLemezdik..


MHP NİN DERHAL BAHÇELİYİ BAŞTAN İNDİRMESİ LAZIM.Yoksa bu hep aynı gider böyLe..

V.ManisaspoR isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  

 

Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Mesajı Spurl ile Paylas!
Bu mesaj için V.ManisaspoR kullanıcısına teşekkür edenler:
KnowN (25-08-2008)

Alt 24-08-2008, 05:48 PM   #15
KnowN
BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
 
Üyelik tarihi: Jan 2007
Bulunduğu yer: SoNuNDa 'EyvaH' DiyeCeĞiM ŞeyLeRe, BaŞıNDa 'EyvaLLaH' DeMeM, PiŞMaN OLuRuM FaKaT PiŞMaN ÖLMeM !!
Yaş: 30
Mesajlar: 29,885
Teşekkürleri: 50,588
17,412 mesajına 60,136 kere teşekkür edildi.
KnowN - MSN üzeri Mesaj gönder
Zuupla
Alıntı:
V.ManisaspoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Benm MHP Ye Laf ettigim yok sadece Tek Sorunununz Devlet bahçeli.ALparslan Türkeş in Yanından bile geçemez bahçeLi.

RahmetLi Şuan Mhp nin başında oLsaydı Biz bunları söyLemezdik..


MHP NİN DERHAL BAHÇELİYİ BAŞTAN İNDİRMESİ LAZIM.Yoksa bu hep aynı gider böyLe..
Tek Söz YeterLi ßaşßug'umun DevLet ßahÇeLi iÇin Yazdigi Mektup. Yazdigi Mektuptan ßir iKi CümLe ßahceLi'ye GüvenMeyin, AjanDır..
__________________


DuRaKSız ANıLaRıM GözLeRiMDe BiR SeNaRyo KaRaNLıĞa BaTMıŞıM Ki GeRiDe KaLaNLaR BiR Mazi..

BeNiM iSTeDiĞiMi ALLaH iSTeMiyoRSa KoNu KaPaNMıŞTıR.!

BeNi SaDeCe ALLaH YaRGıLayaBiLiR.!KnowN isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  

 

Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Mesajı Spurl ile Paylas!
Bu mesaj için KnowN kullanıcısına teşekkür edenler:
V.ManisaspoR (24-08-2008)

Konu Kapatılmıştır

Etiketler
aldi, apoyu, bahceli, devlet, ipten, nasi


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Kapalı
Refbacks are KapalıTüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 02:08 AM.

Forum Yasal Uyarı HH
Kullanılan Portal Sürümü : HH Portal
Script Sürümü : vBulletin Version 3.8.4 PL1
Seo Yazılımı : vBSEO ©2009, Crawlability, Inc
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz Internet Explorer 6+, Firefox 2.0.0.14+, Opera 9.52+, Safari 3.1.2+, Chrome 0.2.153.1+ ve 1024x768+ Ekran Çözünürlüğünde Test Edilmiştir.
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan .yer sağlayıcı. olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz .uyar ve kaldır. prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, bora@tabakoglu.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler Hukuk Müşavirimiz tarafından incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

HHPortal İçerik ve Yer Sağlayıcı İletişim Bilgileri İçin Tıklayınız.

Valid CSS!