Etiketlenen üyelerin listesi

+ Yeni Konu aç
Sayfa 1/4 123 ... SonSon
58 sonuçtan 1 ile 15 arası

Konu: Devlet Bahceli apoyu ipten nası aldı

 1. #1
  Durum:
  Çevrimdışı
  dokto_r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Banned
  Üyelik tarihi
  27.10.2006
  Aldığı Beğeni
  0
  Beğendikleri
  0
  Mesajlar
  517
  Konular
  15
  Ettiği Teşekkür
  0
  0 mesaja 0 teşekkür aldı

  Devlet Bahceli apoyu ipten nası aldı

  TAKKE DÜŞTÜ KEL GÖRÜNDÜ
  ip atana bakın,kendisi engelledi idam olayını.buyrun size Devlet Bahçeli gerçeği:

  İşte Apo'yu idamdan kurtaran imza
  Bülent Ecevit, Devlet Bahçeli ve Mesut Yılmaz... 2002'nin hükümet ortakları Apo'yu idam etmeyeceklerini garanti etmiş.  Meydanlarda idam ipi atan Bahçeli, 2002'de hükümet ortakları Ecevit ve Yılmaz'la altına imza koyduğu kararla teröristbaşı Apo'yu idam etmeyeceklerini garanti etmiş.

  TERÖR örgütü PKK'nın lideri Abdullah Öcalan'ın asılması için meydanlarda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a ip atan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin idam cezasını uygulamasını önleyen kararın altında imzası bulunuyor.

  Star gazetesinin haberine göre, 12 Ocak 2000 tarihli mutabakat metninde dönemin Başbakanı Bülent Ecevit ile koalisyon ortakları Devlet Bahçeli ve Mesut Yılmaz'ın imzaları bulunuyor. Devlet Bahçeli bu kararın ardından verdiği beyanatta, ölüm cezasının uygulanmayacağı konusunda sözüne sadık kalacağını belirtiyor.

  57. Hükümet'in ortağı MHP lideri Bahçeli, 11 Ocak 2000 günü Osmaniye'de yaptığı konuşmada Öcalan'ın idam edileceği mesajını verdi. Ancak bu mesajdan bir gün sonra Bahçeli'nin de katıldığı Ankara'da yapılan liderler zirvesinden 'Öcalan'ın idam cezasını bekletme kararı' çıkmıştı. ANASOL-M hükümeti, bir yandan Öcalan'ın idam kararını bekletirken diğer yandan da idam cezalarının kaldırılması için yasal düzenleme hazırlığı başlatarak verilen idam kararının infaz edilmesini yasal olarak da imkansız hale getirmişti.

  İŞTE O KARARIN METNİ

  BÜLENT Ecevit, Devlet Bahçeli ve Mesut Yılmaz imzasını taşıyan 'Karar Metni'nde, 'Koalisyonu oluşturan DSP, MHP ve ANAP'ın genel başkanları, bugün(12 Ocak) Başbakanlık'ta yaptıkları toplantıda, AİHM'in teröristbaşı Abdullah Öcalan hakkındaki kesinleşmiş idam cezasının infazının bir süre ertelenmesine ilişkin ihtiyati tedbir kararını ayrıntıları ile değerlendirmişlerdir. Bilindiği gibi Türkiye'nin de yargı yetkisini kabul etmiş olduğu AİHM'in Türk yargısınca verilmiş kararları değiştirmesi hiçbir şekilde sözkonusu değildir. Anayasamızdan ve uluslararası taahhütlerimizden kaynaklanan süreç tamamlandığında, dosya gereği için ivedilikle TBMM'ye gönderilecektir' deniyor.


  TERÖRİSTLERE MESAJ VERİLMİŞ

  TERÖR örgütü PKK üyeleri ve sempatizanlarının eylemlerde bulunmaması uyarısı da yapılan metinde 'Genel Başkanlar, hukuka saygı içinde aldıkları bu kararın, terör örgütü ve yandaşı çevrelerce milleti ve devleti ile Türkiye'nin yüksek menfaatleri aleyhine kullanılmak istendiğinin değerlendirilmesi halinde, erteleme süreci kesilerek infaz sürecine derhal geçilmesi konusunda görüş birliğine varmışlardır' ifadeleri yer alıyor. Son paragraftaki ifadelerin Bahçeli'nin tabanını rahatlatmak için uzun tartışmaların ardından metne konduğu belirtiliyor.

  Kararın altındaki imza bizim, sadık kalacağız

  BAHÇELİ, bu kararın ardından Hürriyet Gazetesi'ne 25 Haziran 2002 tarihinde verdiği beyanatta Öcalan'ın idam edilmemesi yönündeki sözüne sadık olacağını belirtti. Bahçeli beyanatında 'Biz ölüm cezalarının uygulanmayacağı yolunda bir moratoryum ilan ettik. Buna sadığız. İdam cezasının kaldırılmasını orta vadeli bir karar olarak ilan ettik. Buna da sadığız' açıklamasını yaptı.

  O ZAMAN İDAMA KARŞIYDI

  BAHÇELİ, Hürreyet'in 'Peki bazı milletvekilleri, seçim ortamının da etkisiyle 'getirin şu dosyayı Meclis'te oylayalım' derse ne olacak?' sorusuna ise 'İdam cezaları uygulanmayacak diyen o moratoryumu kim imzaladı? Altında bizim imzalarımız yok mu? Elbette imzamıza sadık kalacağız' karşılığını vererek, Öcalan'ın idam dosyasının raftan indirilmesine karşı olduğunu açıkladı.

  Öcalan aldığı her nefesi MHP'ye borçlu

  AK Parti Grup Başkanvekili Salih Kapusuz MHP'nin 1999'da Öcalan'ı idam etme vaadiyle iş başına geldiğini hatırlatarak, iktidarda ise terörist başının idamını engellediğini söyledi. Kapusuz 'Karar Başbakanlık'ta iki yıl bilinçli bekletilmiş. İdam engellenmiştir' dedi.

  KOLTUĞU TERCİH ETTİ


  APO'NUN idamının ertelenmesiyle ilgili belgede Bahçeli'nin imzasının olduğunu belirten Kapusuz 'MHP, hükümet ortağının bölücübaşına verilen idam cezasını müebbet hapse çeviren kanun teklifine göz yummuş, hükümet ortaklığını yani koltuk sevdasını bebek katilinin idamına yeğlemiştir. Bahçeli, milletin ve Türk adaletinin kendisine emanet ettiği ipi, seçim meydanlarında yine millete atma gafletini göster-miştir' dedi.

  BAHÇELİ ODASINDA VEKİLLERE NE DEDİ

  İDAMIN kalkmasıyla ilgili değişiklik Anayasa Komisyonu'nda görüşülürken idam ile ilgili düzenlemenin çıkarılması için verdiği önerge reddedilen AK Partili Ramazan Toprak, verilen arada MHP'li milletvekillerinin Bahçeli'nin odasına çağrıldığını ve toplantıya dönüşlerinde Öcalan'ı kurtarma yönünde oy kullandıklarını anlattı.

  BAHÇELİ'YLE 1 SAAT 15 DAKİKA

  TOPRAK 'MHP'li milletvekilleri, 1 saat 15 dakika süren bu toplantıdan yüzleri kıpkırmızı olarak döndüler. Ve önergeme red oyu verdiler. Böylece idam cezası kaldırılırken, Apo kapsam dışı kalmadı. Yasal olarak böylece idamdan kurtuldu. İş bittikten, düzenleme Genel Kurul'a bu haliyle gittikten sonra da aynı düzenlemenin Genel Kurul'daki oylamasında 'hayır' yönünde oy kullandılar' diye konuştu.

  İDAM İPİ ELİNDEYKEN SEN NİYE ASMADIN?

  DÖNEMİN MHP milletvekili Edip Özbaş, Başbakan olarak, Öcalan'ın idam cezasını uygulamadığı gerekçesiyle Ecevit hakkında soruşturma önergesi açılması için imza toplamak istemiş, ancak MHP'liler Özbaş'a destek vermemişti. Önergeye destek veren Abdulhaluk Çay, Enis Öksüz, Ali Güngör, Mehmet Ceylan ve Mesut Türker de Bahçeli tarafından tasfiye edildi.

  SEÇMENE SELAM GÖNDERİYOR

  ÖZBAŞ, Bahçeli'nin idam ipi ile şov yapmasının 'seçmene selam'dan ibaret olduğunu belirterek 'Apo'nun idam ipinin ucu elindeyken gereken adımları atmadı. Öcalan'ı, Ecevit, Yılmaz ve Bahçeli üçlüsü idam kararını bekleterek, fiilen kurtardılar. Daha sonra da Anayasa'dan idam cezasını çıkararak yasal olarak kurtardılar' diye konuştu.
  Konu dokto_r tarafından (23.08.2008 Saat 07:24 ) değiştirilmiştir.

 2. #2
  Durum:
  Çevrimdışı
  herroli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Türkoğlu Türk
  Üyelik tarihi
  08.08.2008
  Yer
  Yürüyelim Ural'a Altay'a doğru,Tuna'dan Hazar'a doğru.Al Bayrağı alıpta yürüyelim Turan'a doğru...
  Aldığı Beğeni
  0
  Beğendikleri
  0
  Mesajlar
  2.733
  Konular
  214
  Ettiği Teşekkür
  0
  1 mesaja 1 teşekkür aldı
  Bu konuyu açan arkadaşım sana sadece gülüyorum
  Bu işler ordan burdan şunu kopyalamakla olmuyor malesef.MHP hakkında kötü yazanların metinlerini alıp gelip buraya yapıştırıyorsun.Ama malesef olaylara objectif bakış açısıyla bakamıyorsun.Sen hangi bakış açısıyla bakıyorsun biliyormusun ? -AT GÖZLÜĞÜyle ..:D

  O dönemlerde MHP lideri Dr.Devlet Bahçeli seçim öncesinde 'Bu millet bize yeterli çoğunluğu versin bizde APO'yu asalım' vaadinde bulunmuştur.Ama ne yazik ki bu millet MHP'ye APO'yu asmak için yeterli çoğunluğu verememiştir.
  Kısaca O Günleri dönüp o günleri hatırlayacak olursak...
  MHP meclisin 1/5 ini koalisyonun ise 1/3 ünü oluşturuyordu.Gerek mecliste gerekse koalisyonda APO'nun asılmasını sadece ve sadece MHP istiyordu.Halk MHP'ye APO'yu asmak için yeterli sayıda koltuk vermediği için MHP'de APO'yu asamadı...Ama buna rağmen direndi.Aç tarih sayfalarına bak!!! İdamın kaldırılmasına kimler kabul oyu vermiş kimler ise red oyu vermiş....Dikkatli bak...İdamın kaldırılmasına red oyu verenlerin arasında sadece Mhp'li milletvekillerini göreceksin...
  Ama bunlara rağmen biz APO'yu asamadık...Asamadık çünkü o günkü şartlarda meclisteki koltuk sayımız APO'yu astırmak için malesef yetmiyordu.Ama bunu bazı siz gibi kafası saman dolu insanlar bir türlü anlamıyor yada anlamak dahi istemiyor...
  O gün APO'nun asılmasını sadece MHP istiyordu.Diğer tüm partiler buna karşı çıkıyordu.

  Ve ogün İDAMIN KALDIRILMASINA KABUL OYU VERENLER BUGÜN KALKMIŞLAR MHP'Yİ APO'YU ASMAMAKLA ELEŞTİRİYORLAR....HALBU Kİ KENDİ ETTİKLERİNİ GÖRMÜYORLAR...SANKİ OGÜN MECLİSTE ,İDAMIN KALDIRILMASINA KABUL OYU VEREN BİZDİK...:D

  Yukarıdaki yazdıklarımdan da geçtik.Bizi APO'yu asmamakla suçlayan AKP neden APO'yu asmıyor?Onun yeterli koltuk sayısı var.İstediğini yapabilir....
  Böyle bir saçmalık olabilir mi? Hem bizi APO'yu asmamakla suçluyor hemde kendi yeterli çogunlugu oldugu halde Apo'yu asmıyor... :D
  Yoksa SYN.DR DEVLET BAHÇELİNİN dediği gibi'Ogluna gemi(pardon gemicik :D) alacak kadar para buluyor asacak ip mi bulamıyor )....

  Nedense bugün her kendini bilmez(genellikle AKP'li arkadaslarımız) APO'yu niye asmadınız diye MHP'yi suçlarlar...
  Peki siz neden asmıyorsunuz?
  Madem bize kızıyorsunuz...
  Sizin yeterli coğunluğunuz yok mu?
  Asamıyormusunuz?
  Yoksa Bush amcanızdan mı korkuyorsunuz ?
  O zaman bize artislik yapıp siz neden asmadınız demeyeceksiniz...
  Aklınızı başınıza alacaksınız , Kendi veripte tutmadıgınız sözlere bakacaksınız..
  Ben sayayım mı onlardan bir kaç tanesini ?...
  Bu millete imamhatiplerin önüne acacagız diyerek oy topladınız.AÇMADINIZ....
  Baş örtüsü sorununu çözeceğiz dediniz.ÇÖZMEK İSTEMEDİNİZ....
  YALAN MI?

  Daha nicelerini sayarım...Ben yazmaktan bıkarım, siz ise kendi yediğiniz haltları okumaktan bıkarsınız.En iyisi boşverin.... :D
  Konu herroli tarafından (23.08.2008 Saat 05:13 ) değiştirilmiştir.

 3. #3
  Durum:
  Çevrimdışı
  alper2323 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Misafir
  Üyelik tarihi
  23.08.2008
  Aldığı Beğeni
  0
  Beğendikleri
  0
  Mesajlar
  2
  Konular
  1
  Ettiği Teşekkür
  0
  0 mesaja 0 teşekkür aldı
  çok saçma arkadaşım

 4. #4
  Durum:
  Çevrimdışı
  herroli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Türkoğlu Türk
  Üyelik tarihi
  08.08.2008
  Yer
  Yürüyelim Ural'a Altay'a doğru,Tuna'dan Hazar'a doğru.Al Bayrağı alıpta yürüyelim Turan'a doğru...
  Aldığı Beğeni
  0
  Beğendikleri
  0
  Mesajlar
  2.733
  Konular
  214
  Ettiği Teşekkür
  0
  1 mesaja 1 teşekkür aldı
  Alıntı alper2323 Nickli Üyeden Alıntı [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Kayıt İçin Tıklayın !]
  çok saçma arkadaşım
  Hadi ya.Bunlar sadece siz ve sizin gibilere saçma geliyor nedense.
  Şuna yediremiyoruz desenize..... :D

 5. #5
  Durum:
  Çevrimdışı
  dokto_r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Banned
  Üyelik tarihi
  27.10.2006
  Aldığı Beğeni
  0
  Beğendikleri
  0
  Mesajlar
  517
  Konular
  15
  Ettiği Teşekkür
  0
  0 mesaja 0 teşekkür aldı
  [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Kayıt İçin Tıklayın !] gir bak belgenn altında kimin imzası war km oneriye iimza atmıs

  kim biliomus km atıomus km yapıstırıomus bak fotoda

  bnmde sawundugm bi parti yk ama apoyu asmayanardan biride mhpdir
  Konu dokto_r tarafından (23.08.2008 Saat 07:37 ) değiştirilmiştir.

 6. #6
  Durum:
  Çevrimdışı
  herroli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Türkoğlu Türk
  Üyelik tarihi
  08.08.2008
  Yer
  Yürüyelim Ural'a Altay'a doğru,Tuna'dan Hazar'a doğru.Al Bayrağı alıpta yürüyelim Turan'a doğru...
  Aldığı Beğeni
  0
  Beğendikleri
  0
  Mesajlar
  2.733
  Konular
  214
  Ettiği Teşekkür
  0
  1 mesaja 1 teşekkür aldı
  Alıntı dokto_r Nickli Üyeden Alıntı [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Kayıt İçin Tıklayın !]
  [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Kayıt İçin Tıklayın !] gir bak belgenn altında kimin imzası war km oneriye iimza atmıs

  kim biliomus km atıomus km yapıstırıomus bak fotoda

  bnmde sawundugm bi parti yk ama apoyu asmayanardan biride mhpdir
  Savunduğun bir parti var.Dur tahmin edim...Adalet ve Kandırma Partisi(AKP) :D

  Demokraside coğunluk ne derse o olur delikanlı.
  Mhp sadece meclisin 1/5 ini oluşturuyordu.
  Halk bize APO'yu asmak için ne yazık ki yeterli koltugu vermedi.
  Kaldı ki MHP APO'nun idam edilmesi için elin den geleni yaptı.İdamın kaldırılmasına sadece MHP karşı çıktı.İşte sana kanıtı: [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Kayıt İçin Tıklayın !]

  Şimdi söyle bakalım delikanlı;
  O gün mecliste bulunupta İdamın Kaldırılmasına Kabul Oyu verip bugun Mhp'yi APO'yu asmamakla suçlayanlar mı haklı...Yoksa İdamın Kaldırılmaması için RED oyu verip sonuna kadar direnip ama en sonunda olmayacagını anlayarak 'VATAN SAĞOLSUN'diyerek imza atan MHP mi ?
  Sen Karar ver..

 7. #7
  Durum:
  Çevrimdışı
  dokto_r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Banned
  Üyelik tarihi
  27.10.2006
  Aldığı Beğeni
  0
  Beğendikleri
  0
  Mesajlar
  517
  Konular
  15
  Ettiği Teşekkür
  0
  0 mesaja 0 teşekkür aldı
  bak bn akp deilm hatta sewmem bile bn mhp astırmadı demiorum mhpde astırmıyanlardan biri dioruma ama laf edilince mhp dokunulmaz gordun mu fotoda ne war snn partinn baskannın imzası ne icin asılmaması icin anladın heralde

 8. #8
  Durum:
  Çevrimdışı
  herroli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Türkoğlu Türk
  Üyelik tarihi
  08.08.2008
  Yer
  Yürüyelim Ural'a Altay'a doğru,Tuna'dan Hazar'a doğru.Al Bayrağı alıpta yürüyelim Turan'a doğru...
  Aldığı Beğeni
  0
  Beğendikleri
  0
  Mesajlar
  2.733
  Konular
  214
  Ettiği Teşekkür
  0
  1 mesaja 1 teşekkür aldı
  Alıntı dokto_r Nickli Üyeden Alıntı [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Kayıt İçin Tıklayın !]
  bak bn akp deilm hatta sewmem bile bn mhp astırmadı demiorum mhpde astırmıyanlardan biri dioruma ama laf edilince mhp dokunulmaz gordun mu fotoda ne war snn partinn baskannın imzası ne icin asılmaması icin anladın heralde
  MHP zaten astırmak için elinden geleni yapmıştır.Ama dediğim gibi demokrasi bu çoğunluğun dediği olur.
  Caresiz Bahçelide 'VATAN SAĞOLSUN' sözleriyle atmıştır imzasını.

  Hiç olmazsa MHP onuruyla imzasını atmıştır.Direnmiştir.Ama direncinin karşılığını alamamıştır.
  Ya diğerleri......

 9. #9
  Durum:
  Çevrimdışı
  XyLazyne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Banned
  Üyelik tarihi
  12.08.2008
  Aldığı Beğeni
  0
  Beğendikleri
  0
  Mesajlar
  161
  Konular
  7
  Ettiği Teşekkür
  0
  0 mesaja 0 teşekkür aldı
  Vatanın bölünmezliğine ve bütünlüğüne aykırı fiillerde bulunan,terör örgütü lideri olan ve binlerce askerimizin şehit olmasına neden olan biri için bile yasa çıkarıp asabilirler neden olmasın.Çünkü canları istediği maddeyi değiştirebiliyorlar.Gözünüzü açın apo yu ABD astırmıyor.Başımızdaki yönetim ABD ye kafa tutamadığı müddetçe başınızda hangi partinin olduğunun bir önemi yok nasıl olsa aynı yerden yönetiliyor...

 10. #10
  Durum:
  Çevrimdışı
  V.ManisaspoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  PLãyß0y
  Üyelik tarihi
  22.11.2007
  Yer
  Роман ПАВЛЮЧЕНК0
  Yaş
  26
  Aldığı Beğeni
  0
  Beğendikleri
  0
  Mesajlar
  4.982
  Konular
  373
  Ettiği Teşekkür
  0
  0 mesaja 0 teşekkür aldı
  İdamı KaLdıranLar 3 Lü kualisyondaki LiderLer..

  BAHÇELİ,MESUT YILMAZ,ECEVİT İdamı kaLdırılması için imza atmışlardır.

 11. #11
  Durum:
  Çevrimdışı
  lanet_zebani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Hızlı Üye
  Üyelik tarihi
  05.09.2005
  Yer
  HackHeLL City ...((!))
  Yaş
  33
  Aldığı Beğeni
  0
  Beğendikleri
  0
  Mesajlar
  1.112
  Konular
  22
  Ettiği Teşekkür
  0
  1 mesaja 1 teşekkür aldı  sanırım adı gecen belege bu caps uçmuş.

  sonuçta bu serefsiz hala imralıda yatıyo ve hala gebertilmedi.

 12. #12
  Durum:
  Çevrimdışı
  V.ManisaspoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  PLãyß0y
  Üyelik tarihi
  22.11.2007
  Yer
  Роман ПАВЛЮЧЕНК0
  Yaş
  26
  Aldığı Beğeni
  0
  Beğendikleri
  0
  Mesajlar
  4.982
  Konular
  373
  Ettiği Teşekkür
  0
  0 mesaja 0 teşekkür aldı
  MhpLiler akıl var mantık var.

  Bu apo denen şerefsiz ne zman yakalandı.3Lü hükümet Döneminde kimler vardı bu 3 Lü vardı...

  İmza vermedi Diyorsunuz eee bu şerefsiz nie asıLmadı o kadar şehit verdigimiz haLde.başbakan deilmiydi bahçeli başbakandı eee niyee asıLmadı.

  Bu miLLetin bütün şehit anaların babaların aHı vardır.Ecevit,Bahçeli,mesut yılmazın üzerinde..

 13. #13
  Durum:
  Çevrimdışı
  KnowN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
  Üyelik tarihi
  06.01.2007
  Yer
  SoNuNDa 'EyvaH' DiyeCeĞiM ŞeyLeRe, BaŞıNDa 'EyvaLLaH' DeMeM, PiŞMaN OLuRuM FaKaT PiŞMaN ÖLMeM !!
  Yaş
  30
  Aldığı Beğeni
  0
  Beğendikleri
  0
  Mesajlar
  29.813
  Konular
  5782
  Ettiği Teşekkür
  0
  0 mesaja 0 teşekkür aldı
  Alıntı V.ManisaspoR Nickli Üyeden Alıntı [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Kayıt İçin Tıklayın !]
  MhpLiler akıl var mantık var.

  Bu apo denen şerefsiz ne zman yakalandı.3Lü hükümet Döneminde kimler vardı bu 3 Lü vardı...

  İmza vermedi Diyorsunuz eee bu şerefsiz nie asıLmadı o kadar şehit verdigimiz haLde.başbakan deilmiydi bahçeli başbakandı eee niyee asıLmadı.

  Bu miLLetin bütün şehit anaların babaların aHı vardır.Ecevit,Bahçeli,mesut yılmazın üzerinde..
  Aman Aman [ kırmızı iLe iŞaretLedigim Yer ]

  ßiz ALParsLan Türkeş'ciyiz. DevLet ßahceLi'de ßir Lider Sifati oLmadigi gißi Mhp 'yi [ Partimizi ] yerLe ßir etmiş Tüm Türkiye'nin Gözünden Düşürmüştür. ßknz: ßaşßug'um Zamanı ve BahceLi zamanında FarkLILıkLar ortada... Ozan Arif'imi Kim Soguttu Partiden ßahceLi. ßunLar Derin Mevzudur.. MhpLiLere Laf ederseniz oLay ßaşka yerlere Gider ßahceLi iLe MhpLiLeri ßir TutmayIn..

  ßen ßozKurT'un AŞIGIYIM..

  Arif Dönmüş ßir ßüLßüLe O Aşık'tır ßagda güLe ÜLKÜCÜLÜK Dertse ßiLe ßöyLe Derdin AŞIGIYIM..

  ßu Arif'i Herkes iyi ßiLmeLi Ne Simdi Ne Sonra Ne De evVeLLi ßen Türkeş'ten ßaşka ßir Lider ELi Öpmedim Öpmemde MümKün degiLDir..


  DuRaKSız ANıLaRıM GözLeRiMDe BiR SeNaRyo KaRaNLıĞa BaTMıŞıM Ki GeRiDe KaLaNLaR BiR Mazi..

  BeNiM iSTeDiĞiMi ALLaH iSTeMiyoRSa KoNu KaPaNMıŞTıR.!

  BeNi SaDeCe ALLaH YaRGıLayaBiLiR.!
 14. #14
  Durum:
  Çevrimdışı
  V.ManisaspoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  PLãyß0y
  Üyelik tarihi
  22.11.2007
  Yer
  Роман ПАВЛЮЧЕНК0
  Yaş
  26
  Aldığı Beğeni
  0
  Beğendikleri
  0
  Mesajlar
  4.982
  Konular
  373
  Ettiği Teşekkür
  0
  0 mesaja 0 teşekkür aldı
  Benm MHP Ye Laf ettigim yok sadece Tek Sorunununz Devlet bahçeli.ALparslan Türkeş in Yanından bile geçemez bahçeLi.

  RahmetLi Şuan Mhp nin başında oLsaydı Biz bunları söyLemezdik..


  MHP NİN DERHAL BAHÇELİYİ BAŞTAN İNDİRMESİ LAZIM.Yoksa bu hep aynı gider böyLe..

 15. #15
  Durum:
  Çevrimdışı
  KnowN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
  Üyelik tarihi
  06.01.2007
  Yer
  SoNuNDa 'EyvaH' DiyeCeĞiM ŞeyLeRe, BaŞıNDa 'EyvaLLaH' DeMeM, PiŞMaN OLuRuM FaKaT PiŞMaN ÖLMeM !!
  Yaş
  30
  Aldığı Beğeni
  0
  Beğendikleri
  0
  Mesajlar
  29.813
  Konular
  5782
  Ettiği Teşekkür
  0
  0 mesaja 0 teşekkür aldı
  Alıntı V.ManisaspoR Nickli Üyeden Alıntı [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Kayıt İçin Tıklayın !]
  Benm MHP Ye Laf ettigim yok sadece Tek Sorunununz Devlet bahçeli.ALparslan Türkeş in Yanından bile geçemez bahçeLi.

  RahmetLi Şuan Mhp nin başında oLsaydı Biz bunları söyLemezdik..


  MHP NİN DERHAL BAHÇELİYİ BAŞTAN İNDİRMESİ LAZIM.Yoksa bu hep aynı gider böyLe..
  Tek Söz YeterLi ßaşßug'umun DevLet ßahÇeLi iÇin Yazdigi Mektup. Yazdigi Mektuptan ßir iKi CümLe ßahceLi'ye GüvenMeyin, AjanDır..


  DuRaKSız ANıLaRıM GözLeRiMDe BiR SeNaRyo KaRaNLıĞa BaTMıŞıM Ki GeRiDe KaLaNLaR BiR Mazi..

  BeNiM iSTeDiĞiMi ALLaH iSTeMiyoRSa KoNu KaPaNMıŞTıR.!

  BeNi SaDeCe ALLaH YaRGıLayaBiLiR.!
Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
RSS RSS 2.0 XML MAP HTML SiteMap


Yukarı Çık
5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Şikayet Mailimiz. İçerik, Yer Sağlayıcı Bilgilerimiz.

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.1