HHportal Reklam Vermek İçin: admin@hhportal.com

Etiketlenen üyelerin listesi

+ Yeni Konu aç
Sayfa 1/7 123 ... SonSon
103 sonuçtan 1 ile 15 arası

Konu: Windows 7 64 bit Netcad 4.0, 5.0 Kurulumu

Üye
    Konular
    8

Talking Windows 7 64 bit Netcad 4.0, 5.0 Kurulumu

ÖNEMLİ UYARI:Videoda tam gözükmeyen (çözünürlükle alakalı) bir kısım var onu ben birde buradan yazacağım, Videoda Sing a system file seceneğini seçip next dedikten sonra çıkan pencere yazacaklarımız aynen şöyle olması lazım:
    C:\Windows\System32\Drivers\resetat_2.sys

Tekrar merhaba arkadaşlar, Geçen günlerde paylaştığım mavi ekran hatası ile ilgili bir arkadaş 64 bit için olmadığını söylemiş doğrudur 64 bit yöntemi biraz değişik...

Fakat sadece sizler için biraz araştırıp dosyaları bulup upload ettim ve dosyanın içinde anlatımlı video mevcut olup video da anlatılanlar yapılırsa 64 bit için sorun çözülmüş olacaktır,

Burdan
    [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Kayıt İçin Tıklayın !]

Rar pass:A_f_B@hackhell.com

bu dosyanın içinde videoyu dikkatlice uygularsanız sanırım sorununuz hallolur...

Sınama modu yazısını kaldırmak için işletim sistemize göre aşagıda verilen dosyanın içinden uygun olanı secip çalıştırıp y tuşuna basın.

ÖNEMLİ UYARI:Videoda tam gözükmeyen (çözünürlükle alakalı) bir kısım var onu ben birde buradan yazacağım, Videoda Sing a system file seceneğini seçip next dedikten sonra çıkan pencere yazacaklarımız aynen şöyle olması lazım:
    C:\Windows\System32\Drivers\resetat_2.sys

NOT:Videodaki resetat64 klasörü sizlerin ısrarı üzerine buldum ve sizlere sundum!!!
    Yanlışlıkla butonunu kullanabilirsiniz...
    [/CENTER]
    Konu A_f_B tarafından (11.04.2010 Saat 04:29 ) değiştirilmiştir.

Misafir
    Konular
    0
    teşekkürler ederim sağolun

Misafir
    Konular
    0
    fileupyours hata veriyor kaç gündür giremiyorum...bir kontrol edebilirmisin veya rapide atabilirmisin?

Üye
    Konular
    8
    Alıntı alp2005 Nickli Üyeden Alıntı [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Kayıt İçin Tıklayın !]
    fileupyours hata veriyor kaç gündür giremiyorum...bir kontrol edebilirmisin veya rapide atabilirmisin?
    Kusura bakma biraz geç oldu ama.... rapide yüklendi,,,,

Misafir
    Konular
    1
    A_f_B size sorum olacaktı ben pzel msj atamıyorum eger msn adresinizi verirseniz sevinirim size netcad hakkında sorum olacaktı. simdiden tesekkürler iyi calısmalar

Üye
    Konular
    8
    ................
    Konu A_f_B tarafından (19.03.2010 Saat 05:51 ) değiştirilmiştir.

Üye
    Konular
    8
    Alıntı aragonali Nickli Üyeden Alıntı [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Kayıt İçin Tıklayın !]
    A_f_B size sorum olacaktı ben pzel msj atamıyorum eger msn adresinizi verirseniz sevinirim size netcad hakkında sorum olacaktı. simdiden tesekkürler iyi calısmalar
    ....................................
    Konu A_f_B tarafından (19.03.2010 Saat 05:51 ) değiştirilmiştir.

Misafir
    Konular
    0
    ResetAt dosyası bende boş nasıl olacak anlatırmısınız yada o klasörü de rapid yaparmısınız
    Çok acil ne yaptıysam olmadı

Misafir
    Konular
    0
    vistada denedim sıkıntı bitti çok sağol paylasım için teşekkürler

Üye
    Konular
    8
    Alıntı sevkituruc Nickli Üyeden Alıntı [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Kayıt İçin Tıklayın !]
    ResetAt dosyası bende boş nasıl olacak anlatırmısınız yada o klasörü de rapid yaparmısınız
    Çok acil ne yaptıysam olmadı
    Arkadaşım zaten ben sana resetat dosyası vermedim kaldı ki nasıl boş olsun o video sadece sürücü imzalamayı nasıl devreden çıkaracağını yazıyor diğer dosyada crack işlemlerini nasıl yapacağın anlatılıyor oku istersen içeriği,,,,

Misafir
    Konular
    0

Teşekkürler

Teşekkürler dostum emeğine sağlık...

Misafir
    Konular
    0
    hocam benim makine 64 bit ve vista kullanıyorum. verdiğin linkleri indirdim lakin videoda anlatıyor dediğin şeyin videosu açılmıyor. bu yüzden hl driver ve diğer dosyayı içeren şeyi burada adım adım açıklayabilirsen harika olur.

tşk

Üye
    Konular
    8

Thumbs up en kısa zamanda

Alıntı suwarr Nickli Üyeden Alıntı [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Kayıt İçin Tıklayın !]
    hocam benim makine 64 bit ve vista kullanıyorum. verdiğin linkleri indirdim lakin videoda anlatıyor dediğin şeyin videosu açılmıyor. bu yüzden hl driver ve diğer dosyayı içeren şeyi burada adım adım açıklayabilirsen harika olur.

tşk
    en kısa zamanda sana yardımcı olmaya çalışacağım,

Yanlışlıkla butonunu kullanabilirsiniz...
    Konu A_f_B tarafından (30.01.2010 Saat 04:36 ) değiştirilmiştir.

Misafir
    Konular
    0
    arkadaş bende bu resatat 64 klesörü yok

Misafir
    Konular
    0
    bu video nun uzantısı neden .avi , .mp4 , .vla falan değilde exe ve neden bunun içerisindeki dosyayı tarattığımda virüs çıkıyo?

Sayfa 1/7 123 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler